خانه های لاکچری
خانه های لاکچری

زندگی لاکچری

خانه های لاکچری

سلام دوستان … امروز میخوام یکی از اتفاق های که برایم پیش آمده را براتون تعریف کنم اتفاقی که مطمئنم برای خیلی از شما ها هم اتفاق افتاده….من هر روز سعی میکنم تمام اخبار را بخونم همیشه به این موضوع علاقه داشتم… یه موضوعی که من همیشه دنبال میکردم زندگی لاکچری بود.رستوران های لاکچری خونه های لاکچری و…. 

اما باور نمیکردم بین همه ی این موضوع ها خونه های به این شگل وجود داشته باشند. باخودم میگفتم مگه میشه یه آدم برای منزل اینهمه خرج بکند.

از آن جایی شروع شد که من مثل هرروز داشتم اینستاگرام را میگشتم که دیدم دوستم پست جدید گذاشته .پستی که گذاشته بود تصویری از خونشون بود. وقتی عکس دیدم شوکه شدم  با خودم گفتم خدایا مگه یه خونه اینقدر خوشگل با کلاس باشه. خونه های لاکچری که میگن به این میگن. تمام خونه از طلا بود تابلو و میز و حتی نرده هایی هم توی عکس معلوم بود طلایی بود با خودم گفتم نه مگه میشه طلای به این گرونی را این کارا باهاش کرد مگه چقدر درآمد دارند که با پولشون اینهمه طلا بخرن.

چند روز از این اتفاق گذشت ولی هنوز که هنوز بود من فکرم درگیر اون عکس بود.خیلی ذهنم مشغولش بود با خودم میگفتم شاید همش فتوشاپه شایدم طلای واقعیه و….بالاخره تصمیم گرفتم برم خونشون …روز موعود فرا رسید …خیلی خوشحال بودم که بالاخره جواب سوالای که  چند روزه درگیرشون هستم را میگیرم.

وقتی رسیدم سعی میکردم خودم عادی نشون بدم.وقتی وارد شدم فهمیدم هرچیزی در عکس بود کاملا واقعیه, کل طلایی بود /تابلو ها قفسه ها میز و مبلمان ,رنگ طلایی با رنگ سفید و فیلی جذابیت این خونه را چند برابر کرده بود. مات و مبهوت بودم چطور میشه..با دوستم رفتیم داخل اتاقش …

باخودم گفتم خدایا مگه میشه یه نفذ اینهمه پولدار باشه ….حتی اتاق دوستم هم طلا کار شده بود…بعد چند ساعت مهمونی تمام شد و من باحال گرفته به خونه برگشتم…

اولش خیلی ناراحت بودم خیلی فکرم درگیر بود. ولی مثل یک جرقه فکری امد تو ذهنم ….یادم آمد من یه روز وقتی ازاین سایت به اون یکی میرفتم چیزی به اسم ورق طلا دیدم اما اصلا به متن توجه نکردم.با خودم گفتم منم خودم تمام چیزای که طلایی هستند درست میکنم.رفتم سایت های مختلف گشتم تمام مطلب های ورق طلا را خوندم.باورم نمشد میتونم همه چیز باهاش درست کنم.تصمیم خودموگرفته بودم که خونمو خوشکل کنم با سلیقه و هنر خودم.بالاخره ورق طلا سفارش دادم.به فروشنده سفارش کردم هرچیزی لازمه برای کار برام بزاره. درضمن ازش خواستم فیلم های آموزشی هم برام بزاره.خیلی ذوق داشتم…من میتونستم کلی چیزای خوشگل درست کنم با کمترین هزینه …

بالاخره بسته من رسید ….. (ورق طلا /چسب ورق طلا/قلمو/ شابلون/ فیکساتور/ سی دی آموزش) اولش یکم نگران بودم که شاید کارم خراب شود. اما به همراه خریدم یک  سی دی آموزش هم گذاشته بودند. منم تعدادی فیلم  روش کار دیدم و تعدادی مقاله آموزشی خوندم .در نهایت وقتی تموم شد کارم اینقدر خوشحال بودم که به ناراحتی اونروزم فقط میخندیدم. حالا من یک عالمه وسایل طلایی خوشگل دارم و یک هنر جدید یادگرفتم که سفارش کار هم قبول میکنم.

من تصمیم گرفتم آدرس هایی که تمام نکات آموزشی و کاربردی را بهم آموزش دادند برای شما یاداشت کنم .امیدوارم که تجربه من برای شما مفید بوده و هرگونه سوال و نظری داشتین خوشحال میشم که زیر همین پست برای من بنوسید.