۵ نکته درمورد ورق طلا مایع+ویدیو آموزش کار با ورق طلا / Liquid Gold Sheet

۵ نکته درمورد ورق طلا مایع+ویدیو آموزش کار با ورق طلا / Liquid Gold Sheet

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد …

که وسایل با ارزش شما طی حادثه ای دچار شکستگی یا آسیب شده باشد و با استفاده از انواع چسب ها نتوانسته اید که محل آسیب دیده را ترمیم کنید.یا دنبال ساخت بهترین کادو هستین که خودتون و با سلیقه خودتون آن را طراحی کنید یا وسایل تزیینی منزل خودتون را به صورت خام تهیه کنید و با ایده های ذهن خودتون آن ها را رنگ آمیزی و طراحی کنید شاید هم از رنگ دیوار یا اتاق خود خسته شدید اما نمیخواهید زیاد هزینه کنید. من امروز ۵نکته درمورد ورق طلا مایع را به شما آموزش میدم و منتظر نظرات و سوالات شما هستم…

شاید الان بپرسید اصلا ورق طلا مایع چی هست ؟؟روش استفاده از آن چیست ؟؟یا به چه دردی میخورد ؟چقدر باید هزینه کرد ؟

من بهتون پیشنهاد ویژه میکنم که اصلا این ماده را دست کم نگیرید!!!

ورق طلای مایع به علت داشتن خصوصیات منحصر بفرد بسیار از رقیبان خود جلو هست. از خصوصیات ساده و باارزش ورق طلا مایع میتونم اشاره کنم  که خودتون  میتونید در منزل بدون نیاز به آموزش پیشرفته بهترین استفاده راببرید* این ماده فوق العاده هیچ اثر شیمیایی بر سلامت انسان ندارد و به راحتی هم بدون دستکش تنها با یک قلمو ساده  میتوانید از آن استفاده کنید*

به جهت تهیه بهترین نوع قلمو های کاربردی میتوانید از صفحه انواع قلمو نقاشی سایت دیدن کنید.

اگر نگران هستید :که مایع است  وامکان دارد در محل استفاده بریزد و همه جا را خراب کند باید بهتون بگم که این ورق طلای خوشگل بهترین حلال را دارد و حلال آن آب است و به راحتی میتوانید با آب محل مورد نظر را تمیز کنید.

من در قسمت زیر روش استفاده از ورق طلا مایع را به صورت جز به جز خدمت شما عزیزان آموزش میدهم امیدوارم که بدردتون بخوره.و کلی تغیرات خوشگل به محل زندگی خودتون  بدید و کلی انژری مثبت دریافت کنید..

حالا بریم سراغ آموزش استفاده از ورق طلا...

.

اولین چیزی که برای کارمون نیاز داریم ورق طلا مایع و یک قلمو ساده است.

بعد محل یا وسیله که  قرار است ترمیم شود یا خوشگل تر شود تمیز میکنیم .توجه داشته باشید که ورق طلامایع که در دست شما هست ته نشین شده است قبل از استفاده آن را بخوبی تکان دهید تا مخلوط شود.

چیزی که حین کار به آن برخورد میکنید این است که با یکبار زدن قلمو در رنگ غلظت بالای آن است که این هم از خصوصیات خوب ورق طلامایع است .سپس قلمو را به آرامی در محل کشیده و اجازه میدهیم که رنگ پخش شود .قبلا هم گفتم نیاز به استفاده از دستکش نیس و میتوانید به راحتی محل را با آب تمیز کنید.دفعه اول  که رنگ زدیم اجازه میدهیم که خشک شود و دفعه دوم کمی رنگ را با آب رقیق میکنیم و بازهم رنگ میکنیم تا جاهایی که امکان داره رنگ نشده رنگ شود. به همین راحتی این مرحله تمام شد. ما برای اینکه کیفیت کارمون بالا رود و برای تمیز کردن راحتتر باشیم و آسیبی نرسد به کارمون باید از یک فیکساتیو استفاده کنیم. این روش باعث میشود که محصول ما در مقابل رطوبت مقاوم شود و طول عمر آن افزایش پیدا کند و همچنین رنگ فیکس شود.

برای آشنای بیشتر با محصولات مربوط به ورق طلا به مشاهده ی محصولات زیر بپردازید.

فیکساتیو

درقسمت قبل به فیکساتیو اشاره کردم * الان براتون یک توضیح مختصر درمورد انواع فیکساتیو ها و خصوصیات آن ها خدمتتون عرض میکنم*

فیکساتیو ها در سه دسته ی ازجمله وارنیش  ها و اسپری کلیر و اسپری فیکساتیو میباشند.وارنیش ها بصورت مایع هستند و تقریبا قیمت مناسبی دارند و دو نوع هستند بصورت مات و شفاف هستند که این قابلیت را بما میدهد که کارمون را تغیر بدهیم .

اسپری کلیر یکی از ابزارهای کاربردی است که در همه صنایع از جمله چوب و پتینه مورد استفاده قرار میگرد، این نوع اسپری دارای مدل های خارجی و ایرانی است ولی چون کیفیت ساخت نمونه های ایرانی در حد خارجی بوده و قیمت آن نسبت به به خارجی بسیار مناسب تر است توصیه میشود از مدل های ایرانی استفاده کنید وتقریبا محصول خوبی هست.و نیاز دارد ۲ الی ۵ ساعت استراحت کند و خشک شود و برای استفاده بهتر و نتیجه عالی در این کار توصیه میشود کیلر پاشی را تا ۳ مرحله به همین ترتیب ادامه دهید.

اسپری فیکساتیو نسبت به بقیه محصولات قیمت بالاتری دارد و به نسبت کیفیت بالاتری دارد از مارک های خوب آن میتوان به مارک وینزور، مایمری، ماریس و …اشاره کرد.

فیکساتیو باعث میشه کارمون خوشگتر بشه.کیفیت و طول عمر آن بالا برود وهمچنین ضد آب شود که به راحتی میتوانید بعد از خشک شدن محصول نهایی را با دستمال مرطوب پاک کنید و یا گردگیری کنید بدون آسیب رسیدن به کار شما.

اسپری رنگ مشکی واکو

5نکته ورق طلا

۱- ورق طلای مایع هیچ گونه بوی بد و نامطبوعی ندارد و میتوانید در فضای بسته از آن استفاده کنید.

۲-ورق طلا مایع بعلت مایع بودن استفاده از آن نسب به ورق طلا ورقه ای خیلی آسون تر هست.

۳- ورق طلا مایع قابل استفاده روی سفال.چوب.گچ وحتی پلاستیک فشرده میباشد.

۴- حلال ورق طلامایع آب هست و همین باعث شده طرفدارهای زیادی داشته باشه.

۵- ورق طلای مایع بسیار ارزان قیمت و با کاربری آسان است.

 

امیدوارم خوشحال شده باشین و کلی بدردتون خورده باشه ممنونم از همراهیتون