آموزش طراحی با پاستل

استاد نقاشی با پاستیل بنام اقای گرایک نلسون روش های طراحی جدیدی را به شما آموزش میدهد. شروع نقاشی به این صورت است که با کارگاه آموزشی ویدئویی در سطح متوسطه در مورد طراحی با پاستل و زغال است آشنا میشود در طراحی با پاستل و زغال یک طراح با تجربه و یک کارشناس نقاشی مراحل استفاده و چگونگی طراحی و جایگذاری اشکال، ابعاد، نور و رنگ را به شما آموزش میدهد.

کرایگ نلسون به شما نشان میدهد که چگونه اشکال اولیه را در نقاشی ایجاد کنید و به جایگذاری مناسب برسید و اینکه چگونه قطعات را انتخاب کنید. همچنین فیلم آموزشی از اتد ساده نقاشی شروع میشود و شما مرحله به مرحله با استاد کرایگ نلسون پیش میروید همین امر باعث میشود که شما تمام نکات کلیدی که در نقاشی شما تاثیر دارد را یاد بگیرید.

شما یاد میگیرید که چگونه طراحی خود را برای رسیدن به بهترین شانس موفقیت انجام دهید و در کجا مراقب شفاف ترین نور ها باشید و لبه های سخت و نرم را جدا کنید و چگونه از رنگ و نور سود ببرید.

اگر شما خواهان اصلاح طراحی ویا نقاشی خود میباشید و میخواهید بهتر از گذشته نقاشی کنید و پیشرفت کنید این مجموعه فیلم آموزشی نقاشی روش های جدیدی را به شما آموزش میدهد تا بهتر از همیشه نقاشی کنید.

دانلود فیلم آموزش نقاشی با پاستل و زغال

دانلود فیلم آموزش نقاشی با پاستل و زغال

دانلود فیلم آموزش نقاشی با پاستل و زغال

دانلود فیلم آموزش نقاشی با پاستل و زغال

این استاد ماهر و سطح بالا در مورد اهمیت استفاده از انواع خطوط در طراحی بحث میکند و به کیفیت هنری کل طراحی کمک میکند. او به شما کمک میکند تا معماری های نظارتی خود را به کار بگیرید و آنچه را که میبینید طراحی و یا نقاشی کنید.

گرایک نلسون طراحی و نقاشی را در دانشکده مرکزی هنر در لوس آنجلس از سال 1974 و دانشکده هنر دانشگاه سال فرانسیسکو 1990 تدریس نموده و او اکنون مدیر بخش نقاشی هنر های ظریف است.

دانلود فیلم آموزش نقاشی با پاستل و زغال

دانلود فیلم آموزش نقاشی با پاستل و زغال

آموزش طراحی با پاستل مجموعه ای آموزشی با بیش از 1 ساعت فیلم آموزش نقاشی (دوبله زبان فارسی) میباشد در این مجموعه شما با استاد بزرگ نقاشی همراه شده و همگام با او نکات جدیدی را در نقاشی با پاستیل یاد میگیرید آموزش ها به صورت مرحله به مرحله و از یک اتد ساده شروع شده و به یک نقاشی کامل با سایه های بسیار زیبا ختم میشود. این آموزش ها به گونه ای است که شما بدون هیچ استادی نقاشی کردن با پاستیل را یاد گرفته و کلیدی ترین تکنیک ها در نقاشی با پاستل و زغال را بکار میگیرید.

کلیپ آموزش طراحی با پاستل و زغال قسمتی از مجموعه آموزشی میباشد و شما میتوانید با خرید اینترنتی سی دی آموزش نقاشی کلیپ آموزش طراحی با پاستل را به صورت کامل مشاهده کنید و از آموزش های گرایک نلسون لذت ببرید.

فروشگاه آنلاین هنری قلمتراش ، برترین سایت  ارائه دهنده محصولات هنری و پکیج های آموزشی هنر میباشد.