ورق طلا

ورق طلا، ورق نقره، ورق مس یا ورق های نازک خوشرنگی که به رنگ های طلایی، نقره ای و مسی در بازار با عنوان ورق طلا به فروش می رسند از جمله پر کاربردترین و خوش آب و رنگ ترین متریال های کارهای هنری هستند.

این مواد برای پوشش دادن یک لایه نازک بر روی اجسام و تابلوهای هنری مورد استفاده می باشند. ورق طلا با رنگ و جلوه خاص و زیبایی که دارد انجام کار آب کاری اجسام را که سابقه ای دیرین و تاریخی دارد را به عهده گرفته و نقش آبکاری را در زمان حال بازی می کند.

ورق طلا عرضه شده در فروشگاه اینترنتی قلمتراش دات آی آر از برترین برند های موجود در دنیا می باشد و با نام تجاری ( پیاژه Piaget) عرضه میگردد این شرکت معتبر ایتالیایی از سال ۱۸۷۴ شروع به ساختن طلا و جواهرات و مواد پیرامونی آن کرده و یکی از ۱۰ شرکت معتب رو خوش نام در این زمینه می باشد، فروشگاه قلمتراش به صورت انحصاری محصولات ورق طلای پیاژه را عرضه کرده و کیفیت بسیار بالا و تکنولوژی ایتالیا را در اختیار هنرمندان قرار داده است.

 

ورق طلا پیاژه

ورق طلا پیاژه

ورق طلای فروشگاه اینترنتی قلمتراش در بسته بندی های ۱۰۰ عددی و ۲۰۰ عددی و ۵۰۰ عددی و ۱۰۰۰ عددی عرضه میگردد، و با توجه به عرضه مستقیم و انحصاری این محصول و برند خوشنام ورق طلا با حفظ کیفیت بالای آنها قیمت آن بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد.

از جمله پر کاربرد ترین مصارف ورق طلا میتوان به استفاده در خوشنویسی، نقاشی و نقاشیخط اشاره کرد، ورق طلا روی چوب، ورق طلا روی سفال و روی شیشه و در کارهای پتینه کاری و کهنه کاری نیز مصرف دارد، ورق طلا در مبل سازی نیز از دیگر مصارف بسیار پرکاربرد می باشد.

ورق طلای عرضه شده در قلمتراش دات آی آر به ابعاد ۱۶*۱۶ سانتی متری بوده و در کیفیت و قیمت در رقابت با سایر نواد و متریال موجود در بازار هنری ایران بسیار برتر و مورد تضمین می باشد.

جهت چسباندن ورق طلا روی کار، بوم و حتی سطوح مختلف باید از چسب ورق طلا استفاده کرد، در بازار ایران چسب های مختلف با کیفیت های متفاوت وجود دارد ولی بهترین و معروف ترین مارک های چسب ورق طلا ساخت کشورهای آلمان و آمریکا در فروشگاه قلمتراش دات آی آر عرضه شده است، این چسب ها علاوه بر قدرت چسبندگی فوق العاده بالا بعد از گذشت مدت زمانی از روی چسب زدن هنوز قدرت چسبندگی و استفاده را دارند ( توصیه شده بیشتر از ۲۴ ساعت نباشد) به این معنی که از این نمونه چسب می توان حتی ۲۴ ساعت بعد از کشیده شدن روی کار نیز استفاده کرد

جهت خرید انواع ورق طلا و چسب ورق طلا میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

جهت خرید کلیک کنید

در زیر مصارف مختلف دیگر جهت ورق طلا را مشاهده میکنید

مصارف ورق طلا (1) مصارف ورق طلا (2) مصارف ورق طلا (3) مصارف ورق طلا (4)